Barlas; "Tren seferleri Kurfallı'da da hizmete başladı"

İBB ve Silivri Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi Sami Barlas, 2019 Yılından bu yana aralıksız devam eden İstanbul- Edirne tren seferlerinin Sinekli mahallesinden sonra Kurfallı mahallesinde de hizmet vermeye başladığının müjdesini verdi.

Barlas; "Tren seferleri Kurfallı'da da hizmete başladı"
13 Ekim 2021 - 22:22 - Güncelleme: 13 Ekim 2021 - 22:26
Reklam
İstanbul- Edirne tren seferleri Kurfallı mahallesi tren istasyonundan da yolcu almaya başladı. Daha önce sadece Sinekli mahallesi tren istasyonundan yolcularına hizmet veren İstanbul- Edirne tren seferleri uzun bir aradan sonra yeniden Kurfallı mahallesinde de hizmet vermeye başladı.

BARLAS; İSTANBUL- EDİRNE TREN SEFERLERİ KURFALLI KÖYÜNDE DE HİZMETE BAŞLADI

İstanbul- Edirne tren seferlerinin Kurfallı mahallesinde de hizmete başladığının müjdesini kendi sosyal medya hesabından veren İBB ve Silivri Belediye Meclis Üyesi Sami Barlas; " İstanbul ve Edirne istikametine yapılan tren seferleri Kurfallı köyünden hizmete başlamıştır. Tren yolculuğunu tercih eden arkadaşlarımızı bekleriz. Trenin Kurfallı köyünde durmasında bizlere yardımcı olan AK Parti İlçe Başkanımız Mutlu Bozoğlu'na, TCDD Genel Müdür Vekili Metin Akbaş beyefendiye, İstanbul TCDD İşletme müdürü Veysi Alcinsu beyefendiye ve Kurfallı Muhtarı Yılmaz Sütçü’ye teşekkür ederim. Teren seferleri Edirne istikameti kalkış saati 10:38 ve 18:11, İstanbul istikametine 09:40 ve 19:00. Ayrıca köyümüze yarım saat arayla Minibüs seferleri mevcuttur" açıklamasında bulundu.

ÖĞRENCİLER'DE, VATANDAŞTA MEMNUN
Sinekli mahallesinden sonra Kurfallı Mahallesinde de tren seferi hizmeti verilmesi hem vatandaşları hem de öğrencileri memnun etti. Tren seferiyle daha kısa sürede İstanbul ve Edirne'ye gidecek olan vatandaşlar, emeği geçen AK Parti Teşkilatına teşekkür etti. 

 

İstanbul - Edirne Tren Seferi saatleri şu şekilde; 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Darıca'da çifte açılış
Darıca'da çifte açılış
İstanbul'da camilere dadanan hırsızlar kamerada: Abdest alacak gibi yapıp muslukları çaldılar
İstanbul'da camilere dadanan hırsızlar kamerada: Abdest alacak...